UAB Vis Major · Į.k. 304716085 · Gedimino 28, Vilnius

Kaip susigrąžinti pajamų mokesčio permoką?

//Kaip susigrąžinti pajamų mokesčio permoką?

Kaip susigrąžinti pajamų mokesčio permoką?

Pajamų mokesčio permoka apskaičiuojama gyventojo pateiktoje pajamų mokesčio deklaracijoje pildant GPM311 formą.

Pajamų mokesčio deklaracijoje turi būti nurodomos visos per mokestinį laikotarpį gyventojo gautos pajamos.

Pajamų deklaracicijos pildymo ir pateikimo paslaugą galite užsisakyti internetu čią: https://www.deklaracijaok.lt/kaina. Tai išties patogu ir paprasta – pajamų mokesčio deklaraciją užpildys ir pateiks DeklaracijaOk komanda.

2022 m. mokestinio laikotarpio pajamų mokesčio deklaracijas reikia pateikti iki šių metų gegužės 2 dienos. Pradelsus terminą, prievolė deklaruoti pajamas nedingsta, todėl norint išvengti įspėjimų ar griežtesnių VMI veiksmų – būtina kuo skubiau deklaruoti pajamas. Be to, iki š. m. gegužės 2 d. pasirinktą paramos gavėją ar politinę partiją paremti ketinantys gyventojai turi galimybe taip pat kreiptis į DeklaracijaOk.

Pajamų mokesčio permoka, apskaičiuota gyventojo iki š. m. gegužės 2 d. pateiktoje pajamų mokesčio deklaracijoje, grąžinama iki 2023 m. liepos 31 d., o pagal pateiktą po š. m. gegužės 2 d., — per 90 dienų po jos gavimo VMI dienos.

DeklaracijaOk komanda turi gerų žinių visiems, kurie ankstesniais metais nepasinaudojo mokesčio lengvatomis (t. y. neprisitaikė metinio NPD, prisitaikė ne visą jo sumą, nedeklaravo patirtų išlaidų, mažinančių apmokestinamąsias pajamas) ir nesusigrąžino pajamų mokesčio permokos. Tokiu atveju galite kreiptis pagalbos į DeklaracijaOk – Jums tereikia užsisakyti deklaravimo paslaugą už reikiamus metus:  2021 m., 2020 m., 2019 m. ar 2018 m. Minėtų mokestinių laikotarpių pajamų mokesčio deklaracijas ne tik pateiksime, bet ir pataisysime neteisingai užpildytas ir pateiktas formas.

Kaip susigrąžinti pajamų mokesčio permoką?
Įvertinkite straipsnį
By | 2023-05-15T22:37:17+00:00 balandžio 15th, 2023|Straipsniai|