UAB Vis Major · Į.k. 304716085 · Gedimino 28, Vilnius
Mokesčių grąžinimas jau deklaravusiems 2018-01-19T11:07:41+00:00

Mokesčių grąžinimas jau deklaravusiems

Mokesčių grąžinimas

Profesionalus mokesčių grąžinimas – užtikrinta maksimali gražinamų pinigų suma

Mokesčių grąžinimas įmanomas net ir tiems asmenims, kurie jau yra seniai susideklaravę savo pajamas ir susigrąžinę mokesčius. Maža to, mokesčių grąžinimas įmanomas už praėjusius 5-erius metus. Jei Jums šios žinios atrodo naujiena, siūlome su ja susipažinti plačiau.

Mokesčių grąžinimas iš pažiūros gali atrodyti nesudėtingas dalykas. Vis dėlto, mūsų naujų klientų deklaracijų analizė rodo, kad 62 proc. žmonių pateikia neoptimaliai suformuotas deklaracijas. Tai reiškia, kad 6 iš 10 žmonių susigrąžina ne visas sumas, kurias susigrąžinti galėtų. VMI apie neoptimaliai pateiktas deklaracijas neinformuoja, nes susigrąžinti mokesčių permokas yra ne Jūsų pareiga, kurią privalėtumėte atlikti, o tik teisė, kuria galite ir nesinaudoti. Suprantama, mūsų klientams mes sėkmingai šias permokas sugrąžiname.

Maža to, savarankiškai deklaracijas pildantys asmenys, besiverčiantys individualia veikla, dažnai permoka mokesčių valstybei. Šių mokesčių permokas mes taip padedame susigrąžinti.

Mokesčių grąžinimas jau deklaravusiems: kaip mes grąžiname papildomas sumas ir sumažiname mokesčius?

Mokesčių mokėtojas negali susigrąžinti kokią panorėjęs pinigų sumą. Dažnai mokesčių mokėtojas negali susigrąžinti netgi visos pinigų sumos, kuri jam priklausytų. Taip yra dėl to, kad teisės aktais yra nustatytas grąžinamos sumos limitas. Asmuo gali susigrąžinti ne daugiau kaip ketvirtadalį nuo viso sumokėto pajamų mokesčio. O ir mokėtas pajamų mokestis turi būti 15 proc. Nuo limito atemus neapmokestinamą pajamų dydį (NPD) ir papildomą neapmokestinamą pajamų dydį (PNPD), dažnai tas limitas lieka artimas arba lygus nuliui, todėl gyventojas, nors ir įrašęs deklaracijoje visas turimas lengvatas, realiai pinigų už jas neatgauna. Arba atgauna tik dalį.

Mūsų specialistai deklaruodami tai įvertina ir mokesčių lengvatas perskirsto šeimos nariams tokiu būdu, kad bendra grąžintina suma taptų maksimali.

Taip pat, kur įmanoma, sumažiname mokėtinus mokesčius už individualią veiklą. Vykdantys individualią veiklą asmenys dažnai neoptimaliai pasirenka veiklos rūšį, didesnius nei galėtų mokesčius bei mažesnes nei galėtų sąnaudas.

Mes tokias neoptimalias deklaracijas (už pastaruosius 5-erius metus) koreguojame, teikiame VMI ir grąžiname klientams neatgautas mokesčių permokas.

Mokesčių grąžinimas. Kas gali susigrąžinti?

Mokesčių grąžinimo pagrindai nustatyti Gyventojų pajamų mokesčio įstatyme. Mokesčių grąžinimas įmanomas tais atvejais, jei:

 • Mokėjote savo ar artimųjų gyvybės draudimo įmokas;
 • Jūs ar sutuoktinis mokėjote palūkanas už būsto paskolos ar lizingo sutartį;
 • Jūs ar Jūsų artimieji mokėjo už studijas;
 • Mokėjote įmokas į pensijų fondus;
 • Dirbote ne pilnus metus;
 • Auginote nepilnametį vaiką.

Ką siūlome mūsų klientams

 1. Savo klientams mes dažnai sugrąžiname didesnes pinigų sumas nei jie susigrąžina patys.
 2. Savo klientams mes dažnai sumažiname mokėtinų mokesčių sumą.
 3. Savo klientams mes primename kada reikia deklaruoti.
 4. Savo klientus mes informuojame apie visus VMI pranešimus jiems.
 5. Mūsų klientams nereikia išeit iš namų norint deklaruoti pajamas.

Deklaracijų įvertinimo paslauga

Nepriklausomai nuo to ar esate deklaravęs ar nedeklaravęs pajamas – kviečiame užsisakyti deklaracijų įvertinimo paslaugą. Mūsų specialistai įvertins pateiktas/teiktinas deklaracijas ir informuos Jus dėl tolimesnių veiksmų.

Įvertinti mano deklaracijas