UAB Vis Major · Į.k. 304716085 · Gedimino 28, Vilnius
Pajamų deklaracijos 2018-01-19T11:07:41+00:00

Pajamų deklaracijos

Pajamų deklaracijos

Galbūt Jūsų pajamų deklaracijos jau visos pateiktos. Galbūt Jūs žadate jas teikti. Nepaisant to mes žinome, kad 62 proc. Jūsų deklaracijų yra ar bus pateiktos neoptimaliai. T. y. Jūs nesusigrąžinote ar nesusigrąžinsite visų įmanomų sumų ir, galbūt, permokėjote ar permokėsite individualios veiklos bei kitų mokesčių.

Šioje srityje mes galime Jums padėti ir siūlome perskaityti šį tekstą, kad pamatytumėte kokiu būdu ir kada mes galime būti Jums naudingi.

Situacijos, kuomet mes galime padėti susigrąžinti papildomų pinigų:

 • -Viską deklaravau pats
 • -Man viską deklaravo VMI
 • -Man deklaravo pažįstamas buhalteris
 • -Man taikomos lengvatos (už vaikus, mokslą, būstą ir t. t.)
 • -Mano šeimos nariams taikomos lengvatos (už vaikus, mokslą, būstą ir t. t.)
 • -Vykdau individualią veiklą

Viską deklaravau pats

Kai kuriais atvejais taisyklingai pateikti deklaraciją galima ir pačiam asmeniui, tačiau iš patirties žinome, kad deklaruodami patys žmonės dažnai nepritaiko lengvatų ar neteisingai jas pritaiko. Pasitaiko atvejų, kad siekiant padidinti grąžintiną sumą vienos rūšies lengvatas reikia taikyti kitos lengvatos sąskaita ar iškelti ją šeimos nariui. Pajamų deklaracijos lieka neoptimaliai suformuotos, o žmonės lieka negavę visų galimų pinigų.

Visos pajamų deklaracijos užpildytos VMI, deklaravo pažįstamas buhalteris

Norint susigrąžinti didžiausią įmanomą sumą dažnai lengvatas tenka paskirstyti šeimos nariams. Todėl deklaruodami pajamas mes vertiname ne vien tik vieno asmens, tačiau jo šeimos situaciją. Iš patirties žinome, kad tik nedidelė dalis deklaracijų formuojamos remiantis šiuo požiūriu.

Mūsų tikslas – kad kiekvienas klientas liktų patenkintas mūsų paslaugomis ir grįžtų kitais metais. Ar tokį tikslą turi kiti buhalteriai ir VMI darbuotojai?

Lengvatos

Lietuvoje teisės aktais nustatytos tam tikros pajamų mokesčio lengvatos. Daugelis jų leidžia susigrąžinti dalį sumokėtų mokesčių nuo pateiktos pajamų deklaracijos. Vis dėlto lengvatos ir jų pritaikymo tvarka nuolat kinta. Dėl šios priežasties dauguma savarankiškai deklaruojančių asmenų nepritaiko lengvatas arba jas pritaiko neoptimaliai. Tokiu atveju, nors pajamų deklaracijos ir būna pateiktos bei priimtos, jas pateikęs gyventojas nesusigrąžina tiek mokesčių permokos, kiek galėtų. Taigi, jei deklaravote patys ar nesate tikri dėl pateiktos pajamų deklaracijos ar deklaracijų – mes galime būti Jums naudingi.

Individuali veikla

Kitas dažnas klaidų šaltinis gyventojų pajamų deklaracijose – individuali veikla. Gyventojai dažnai neoptimaliai pasirenka veiklos rūšį. Deklaruodami pajamas – neteisingai pritaiko ar nepritako atskaitymus, pajamų mokesčio tarifus. Dėl šių ir kitų priežasčių pajamų deklaracijose susidaro didesnės mokėtinos sumos. Tokias pajamų deklaracijas mes taisome ir padedame mūsų klientams susigrąžinti permokėtus mokesčius. Jei vykdote individualią veiklą pagal pažymą ar verslo liudijimą, kvečiame užsisakyti mūsų įvertinimo paslaugą – mes peržiūrėsime Jūsų deklaracijas, susisieksime, informuosime ir, reikalui esant, padėsime atgauti permokėtus pinigus.

Kaip galime padėti?

Galime atlikti deklaracijų įvertinimo paslaugą arba pradėti teikti Jūsų pajamų deklaracijas.

Deklaracijų įvertinimo paslauga

Kada užsakyti? Kai pajamų deklaracijos buvo pateiktos VMI, deklaravo buhalteris, esate viską deklaravęs, turite lengvatų, vykdėtė individualią veiklą, konkrečiai nežinote ar reikia kažką deklaruoti.

Ką gausite? Buhalteris peržiūrės visas Jūsų deklaracijas, įvertins ar jos suformuotos optimaliai ir informuos Jus dėl tolimesnių veiksmų.

Įvertinti mano deklaracijas

Deklaruoti mano pajamas

Kada užsakyti? Kai tiksliai žinote kokios pajamų deklaracijos Jums reikia.

Ką gausite? Jūsų deklaracija bus optimaliai suformuota ir pagal žemiau esančią schemą pateikta VMI:

 1. Užsakote norimą deklaravimo paslaugą;
 2. Įgaliojate mūsų atstovą VMI formuoti, teikti, koreguoti deklaracijas;
 3. Mes peržiūrime Jūsų duomenis, esant neaiškumams juos patiksliname;
 4. Formuojame deklaraciją ir teikiame VMI;
 5. Siunčiame Jums pajamų deklaracijos pateikimo ataskaitą;
 6. Atsiradus neatitikimų koreguojame deklaraciją iki ji bus priimta;

Deklaruoti