UAB Vis Major · Į.k. 304716085 · Gedimino 28, Vilnius

Deklaravimas VMI

//Deklaravimas VMI

Deklaravimas VMI

Deklaravimas VMI

DeklaracijaOK sugrąžina didesnes permokas ir sumažina mokėtinus mokesčius.

Deklaravimas VMI (Valstybinėje mokesčių inspekcijoje) yra privalomas ar (ir) dažnai naudingas dalykas. Fiziniai ir juridiniai asmenys periodiškai privalo deklaruoti savo pajamas, turtą ar interesus valstybinėms institucijoms.  Deklaravimas reikalauja specifinių žinių ir laiko, todėl mes siūlome deklaravimo VMI paslaugą.

Kodėl deklaravimas VMI su deklaracijaOK yra naudingas

 1. Daugeliui klientų mes sugrąžiname didesnes pinigų sumas nei jie susigrąžina patys. 62 procentai žmonių deklaracijas pateikia neoptimaliai. T. y. neprisitaiko lengvatų ar pritaiko jas ne visai sumai, todėl VMI jiems nesugrąžina tiek pinigų, kiek galėtų. Kadangi susigrąžinti mokesčių permokas yra gyventojų teisė, o ne pareiga, tai VMI apie tokias neoptimaliai pateiktas deklaracijas gyventojų neinformuoja. DeklaracijaOK specialistai išsamiai išanalizuoja gyventojo ir jo artimųjų deklaracijas ir pateikia jas taip, kad žmogus susigrąžintų didžiausią įmanomą pinigų sumą.
 2. Daugeliui klientų mes sumažiname mokėtinus mokesčius. Dalis žmonių deklaruodami individualios veiklos pajamas ir išlaidas neoptimaliai pasirenka ar nenurodo išlaidų dydžio, taiko didesnį nei priklausytų pajamų mokesčio tarifą ar pasirenka mokestine prasme brangesnę veiklos rūšį. DeklaracijaOK specialistai deklaruoja žmogui palankiausią mokestine prasme variantą, o klientai sumoka mažiau mokesčių.
 3. Vyksta internetu. Klientams nereikia keliauti į VMI ir laukti eilėse. Paslaugos užsakymas, deklaravimas VMI ir, dokumentų teikimas (reikalui esant) atliekami internetu.
 4. Daugiau laisvo laiko. Klientai, užsisakę deklaracijaOK paslaugą nesuka sau galvos dėl deklaravimo – viską atlieka mūsų specialistai.

Deklaravimas VMI: ką siūlome?

Mes ne tik tinkamai suformuosime, pateiksime ir, reikalui esant, koreguosime Jūsų deklaracijas, tačiau būdami Jūsų atstovai mes Jus operatyviai informuosime apie Jums aktualių deklaracijų teikimo terminus, mokesčių inspektorių pranešimus.

Deklaracijaok.lt teikia šias deklaracijas VMI:

 • Gyventojo pajamų mokesčio deklaracija
 • Gyventojo (šeimos) turto deklaracija
 • Nekilnojamojo turto mokesčio deklaracija
 • Privačių interesų deklaracija
 • Prašymas pervesti paramą subjektams
 • PVM deklaracija

Deklaravimas VMI veikia pagal šią schemą:

 1. Užsakote norimą deklaravimo paslaugą
 2. Įgaliojate mūsų atstovą VMI formuoti, teikti, koreguoti deklaracijas
 3. Mes peržiūrime Jūsų duomenis, esant neaiškumams juos patiksliname
 4. Formuojame deklaraciją ir teikiame VMI
 5. Siunčiame Jums deklaravimo atlikimo ataskaitą
 6. Atsiradus neatitikimų koreguojame deklaraciją iki ji bus priimta

Deklaravimas VMI
5, Viso: 1 balsų
By | 2018-01-19T11:07:42+00:00 vasario 8th, 2015|Straipsniai|

Leave A Comment